71321LA55TFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 71321LA55TFG
Výrobce / značka: IDT (Integrated Device Technology)
Popis produktu IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Datasheety: 71321LA55TFG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
80 pcs
  • Zpráva
Specifikace 71321LA55TFG
Part Number 71321LA55TFG Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8736 pcs Datový list 71321LA55TFG.pdf
Napište čas cyklu - slovo, 55ns Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Technika SRAM - Dual Port, Asynchronous Dodavatel zařízení Package 64-TQFP
Série - Obal Tube
Paket / krabice 64-LQFP Ostatní jména IDT71321LA55TFG
IDT71321LA55TFG-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Surface Mount