7130LA55J/2930
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 7130LA55J/2930
Výrobce / značka: IDT (Integrated Device Technology)
Popis produktu IC SRAM 8K PARALLEL 52PLCC
Datasheety: 7130LA55J/2930.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 7130LA55J/2930
Part Number 7130LA55J/2930 Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 8K PARALLEL 52PLCC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5268 pcs Datový list 7130LA55J/2930.pdf
Napište čas cyklu - slovo, 55ns Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Technika SRAM - Dual Port, Asynchronous Dodavatel zařízení Package 52-PLCC (19.13x19.13)
Série - Obal Tube
Paket / krabice 52-LCC (J-Lead) Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)