ASLD331120DNUA
Přehled produktu
Part Number: ASLD331120DNUA
Výrobce / značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO AMB
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace ASLD331120DNUA
Part Number ASLD331120DNUA Výrobce IDEC
Popis 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO AMB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS