ASLD311120DNUG
IDECIDEC
IDEC
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ASLD311120DNUG
Výrobce / značka: IDEC
Popis produktu 30MM SS 3POS SRR 12V 2NO GRN
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace ASLD311120DNUG
Part Number ASLD311120DNUG Výrobce IDEC
Popis 30MM SS 3POS SRR 12V 2NO GRN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS