ABFD-400T
IDECIDEC
IDEC
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ABFD-400T
Výrobce / značka: IDEC
Popis produktu ACCY SWITCH OPERATOR TWND
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace ABFD-400T
Part Number ABFD-400T Výrobce IDEC
Popis ACCY SWITCH OPERATOR TWND Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4639 pcs Datový list
Série * Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Configurable Switch Body
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
ABF4UTR
ABF4UTR
Výrobci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Popis: BRIDGE RECT 1PHASE 400V 1A ABF
Na skladě: 1475586 pcs
Stažení: ABF4UTR.pdf
RFQ
ABFD101N-R
ABFD101N-R
Výrobci: IDEC
Popis: PUSHBUTTON 30MM
Na skladě: 5891 pcs
Stažení:
RFQ
ABF28TR
ABF28TR
Popis: BRIDGE RECT 1PHASE 800V 2A ABF
Stažení: ABF28TR.pdf
ABF8UTR
ABF8UTR
Popis: BRIDGE RECT 1PHASE 800V 1A ABF
Stažení: ABF8UTR.pdf
ABFD101N-G
ABFD101N-G
Výrobci: IDEC
Popis: PUSHBUTTON 30MM
Stažení:
ABFD101N-S
ABFD101N-S
Popis: PUSHBUTTON 30MM
ABFD-400
ABFD-400
Popis: ACCY SWITCH OPERATOR TWTD
ABF2UTR
ABF2UTR
Popis: BRIDGE RECT 1PHASE 200V 1A ABF
Stažení: ABF2UTR.pdf
ABF6UTR
ABF6UTR
Popis: BRIDGE RECT 1PHASE 600V 1A ABF