PPT2-0500AGN5VS
Honeywell Microelectronics & Precision SensorsHoneywell Microelectronics & Precision Sensors
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PPT2-0500AGN5VS
Výrobce / značka: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Popis produktu PRESSURE TRANSDUCER
Datasheety: 1.PPT2-0500AGN5VS.pdf2.PPT2-0500AGN5VS.pdf3.PPT2-0500AGN5VS.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 71 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 71 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace PPT2-0500AGN5VS
Part Number PPT2-0500AGN5VS Výrobce Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Popis PRESSURE TRANSDUCER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71 pcs Datový list 1.PPT2-0500AGN5VS.pdf2.PPT2-0500AGN5VS.pdf3.PPT2-0500AGN5VS.pdf
Napětí - Supply 6 V ~ 34 V styl koncovky Connector
Dodavatel zařízení Package - Série PPT2
Typ tlaku Absolute Port Style Threaded
Port Size Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ Paket / krabice Module Cube
Typ výstupu Analog, RS-485 Výstup 0 V ~ 5 V
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Pracovní tlak 500 PSI (3447.38 kPa)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Maximální tlak 600 PSI (4136.85 kPa)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce - Detailní popis Pressure Sensor 500 PSI (3447.38 kPa) Absolute Female - 1/8" (3.18mm) Swagelok™ 0 V ~ 5 V Module Cube
Přesnost ±0.0375%