A20H1608SSLP
HoffmannHoffmann
A20H1608SSLP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: A20H1608SSLP
Výrobce / značka: Hoffmann
Popis produktu JUNCTION BOX S STEEL 20"L X 16"W
Datasheety: A20H1608SSLP.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 85 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 85 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace A20H1608SSLP
Part Number A20H1608SSLP Výrobce Hoffmann
Popis JUNCTION BOX S STEEL 20"L X 16"W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85 pcs Datový list A20H1608SSLP.pdf
Hmotnost 34 lbs (15.4kg) Tloušťka 14 Gauge
Velikost / Rozměry 20.000" L x 15.984" W (508.00mm x 406.00mm) Informace o lodní dopravy Shipped from Digi-Key
Série - hodnocení IP66, NEMA 3,3R,4,4X,12,13, UL-508A
Ostatní jména 1441-1138
29020
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Materiál Metal, Stainless Steel
Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška 7.992" (203.00mm) Funkce Sealing Gasket, Wall Mount
Detailní popis Junction Box Metal, Stainless Steel Natural Cover Included 20.000" L x 15.984" W (508.00mm x 406.00mm) X 7.992" (203.00mm) Design Cover Included
Typ kontejneru Junction Box Barva Natural
Oblast (dx š) 320 in² (2065 cm²)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
A209117A3
A209117A3
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.375"
Na skladě: 8975 pcs
Stažení: A209117A3.pdf
RFQ
A20N-5
A20N-5
Výrobci: XP Power
Popis: DC DC CONVERTER -2000V 1W