M50-3003145
HarwinHarwin
Harwin
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M50-3003145
Výrobce / značka: Harwin
Popis produktu CONNECTOR SOCKET
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace M50-3003145
Part Number M50-3003145 Výrobce Harwin
Popis CONNECTOR SOCKET Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5415 pcs Datový list
napìtí - Ukončení Solder
Styl Board to Board or Cable Série Archer M50
Rozteč řádků - Párování 0.050" (1.27mm) Pitch - Párování 0.050" (1.27mm)
Obal Tube Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet řádků 2 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 62 Typ montáže Through Hole
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights 5.4mm, 6.08mm, 9.37mm
Výška izolace 0.173" (4.40mm) Izolační barva Black
Ochrana proti vniknutí - Funkce -
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis 62 Position Receptacle Connector Through Hole
Jmenovitá hodnota proudu 1A Typ kontaktu Female Socket
Tvar kontaktu Square Materiál kontaktu Phosphor Bronze
Délka kontaktu - příspěvek 0.094" (2.40mm) Kontakt Tloušťka dokončení - pošta -