B5743-102-M-T-R
HarwinHarwin
Harwin
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B5743-102-M-T-R
Výrobce / značka: Harwin
Popis produktu MALE CONNECTOR
Datasheety: B5743-102-M-T-R.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace B5743-102-M-T-R
Part Number B5743-102-M-T-R Výrobce Harwin
Popis MALE CONNECTOR Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5715 pcs Datový list B5743-102-M-T-R.pdf
napìtí 800V Ukončení Solder
Styl Board to Board or Cable Plátování Shrouded - 4 Wall
Série Datamate L-Tek Rozteč řádků - Párování -
Pitch - Párování 0.079" (2.00mm) Obal Tube
Celková délka kontaktu - Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 1 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 2 Typ montáže Through Hole
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights 7.23mm, 10.2mm, 13.46mm
Výška izolace 0.219" (5.56mm) Izolační barva Black
Ochrana proti vniknutí - Funkce -
upevňovací Type Latch Lock Detailní popis Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm)
Jmenovitá hodnota proudu 2.2A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Circular Materiál kontaktu Phosphor Bronze
Délka kontaktu - příspěvek 0.118" (3.00mm) Délka kontaktu - párování -