1551USB3TSK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1551USB3TSK Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1551USB3TSK
Výrobce / značka: Hammond Manufacturing
Popis produktu BOX ABS TRAN/SMK 2.56"L X 1.18"W
Datasheety: 1551USB3TSK.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1551USB3TSK
Part Number 1551USB3TSK Výrobce Hammond Manufacturing
Popis BOX ABS TRAN/SMK 2.56"L X 1.18"W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55166 pcs Datový list 1551USB3TSK.pdf
Hmotnost - Tloušťka 0.067" (1.70mm)
Velikost / Rozměry 2.559" L x 1.181" W (65.00mm x 30.00mm) Informace o lodní dopravy Shipped from Digi-Key
Série 1551USB hodnocení IP54
Ostatní jména HM1471 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating UL94 HB Materiál Plastic, ABS
Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška 0.610" (15.50mm) Funkce PCB Supports
Detailní popis Box Plastic, ABS Translucent - Smoke Hand Held, Split Sides 2.559" L x 1.181" W (65.00mm x 30.00mm) X 0.610" (15.50mm) Design Hand Held, Split Sides
Typ kontejneru Box Barva Translucent - Smoke
Oblast (dx š) 3.02 in² (19.5 cm²)