S2010LS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2010LS3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S2010LS3
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu SCR SENS 200V 10A ISO TO-220
Datasheety: 1.S2010LS3.pdf2.S2010LS3.pdf
  • Zpráva
Specifikace S2010LS3
Part Number S2010LS3 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis SCR SENS 200V 10A ISO TO-220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5366 pcs Datový list 1.S2010LS3.pdf2.S2010LS3.pdf
Napětí - Na státu (VTM) (Max) 1.6V Napětí - Off State 200V
Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Dodavatel zařízení Package TO-220 Isolated Tab
Série - Typ SCR Sensitive Gate
Obal Bulk Paket / krabice TO-220-3 Isolated Tab
Provozní teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Detailní popis SCR 200V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 10A
Proud - Na státu (It (AV)) (Max) 6.4A Aktuální - Off státu (Max) 5µA
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A Proud - přidržení (H) (Max) 8mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 500µA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
S2010R
S2010R
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: SCR NON-SENS 200V 10A TO-220
Na skladě: 5964 pcs
Stažení: S2010R.pdf
RFQ
S2010V
S2010V
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: SCR NON-SENS 200V 10A TO-251AA