S2008LS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S2008LS3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S2008LS3
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu SCR SENS 200V 8A ISO TO-220
Datasheety: 1.S2008LS3.pdf2.S2008LS3.pdf
  • Zpráva
Specifikace S2008LS3
Part Number S2008LS3 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis SCR SENS 200V 8A ISO TO-220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5091 pcs Datový list 1.S2008LS3.pdf2.S2008LS3.pdf
Napětí - Na státu (VTM) (Max) 1.6V Napětí - Off State 200V
Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Dodavatel zařízení Package TO-220 Isolated Tab
Série - Typ SCR Sensitive Gate
Obal Bulk Paket / krabice TO-220-3 Isolated Tab
Provozní teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Detailní popis SCR 200V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 8A
Proud - Na státu (It (AV)) (Max) 5.1A Aktuální - Off státu (Max) 5µA
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A Proud - přidržení (H) (Max) 8mA