GTCS36-421M-R10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS36-421M-R10 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GTCS36-421M-R10
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 420V 20% 10KA SURFACE MOUNT
Datasheety: GTCS36-421M-R10.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace GTCS36-421M-R10
Part Number GTCS36-421M-R10 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis GDT 420V 20% 10KA SURFACE MOUNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 53525 pcs Datový list GTCS36-421M-R10.pdf
Napětí - DC Spark Over (nom) 420V Tolerance ±20%
Série GT Obal Tray
Paket / krabice 3-SMD Cylinder Square End Ostatní jména RF1154-000
Počet pólů 3 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulsní výbojový proud (8 / 20μs) 10000A (10kA)
selhání Short No Detailní popis Gas Discharge Tube 420V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Surface Mount