GTCS26-421M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS26-421M-R05 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GTCS26-421M-R05
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 420V 20% 5KA SURFACE MOUNT
Datasheety: GTCS26-421M-R05.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace GTCS26-421M-R05
Part Number GTCS26-421M-R05 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis GDT 420V 20% 5KA SURFACE MOUNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 120103 pcs Datový list GTCS26-421M-R05.pdf
Napětí - DC Spark Over (nom) 420V Tolerance ±20%
Série GT Obal Tray
Paket / krabice 2-SMD Cylinder Square End Ostatní jména GTCS26421MR05
RF1075-000
Počet pólů 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulsní výbojový proud (8 / 20μs) 5000A (5kA)
selhání Short No Detailní popis Gas Discharge Tube 420V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Surface Mount