GTCA35-421M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA35-421M-R05 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GTCA35-421M-R05
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu GDT 420V 20% 5KA THROUGH HOLE
Datasheety: 1.GTCA35-421M-R05.pdf2.GTCA35-421M-R05.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace GTCA35-421M-R05
Part Number GTCA35-421M-R05 Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis GDT 420V 20% 5KA THROUGH HOLE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 87466 pcs Datový list 1.GTCA35-421M-R05.pdf2.GTCA35-421M-R05.pdf
Napětí - DC Spark Over (nom) 420V Tolerance ±20%
Série GT Obal Tray
Paket / krabice Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Ostatní jména RF2427-000
Počet pólů 3 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impulsní výbojový proud (8 / 20μs) 5000A (5kA)
selhání Short No Detailní popis Gas Discharge Tube 420V 5000A (5kA) ±20% 3 Pole Through Hole