250R120-R3U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
250R120-R3U Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 250R120-R3U
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Datasheety: 250R120-R3U.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 250R120-R3U
Part Number 250R120-R3U Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 145906 pcs Datový list 250R120-R3U.pdf
Napětí - Max 60V (250V Int) Typ Polymeric
Doba do vypnutí 2.5s Tloušťka (Max) -
Velikost / Rozměry 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) Série POLY-FUSE®, 250R
Odolnost - posuv (R1) (Max) 16 Ohms Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) 8 Ohms
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Disc Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 23 Weeks Rozestup vývodù 0.201" (5.10mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.433" (11.00mm)
Detailní popis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc Proud - Trip (It) 240mA
Proud - Max 3A Proud - přidržení (H) (Max) 120mA