0TLS050.TXLS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0TLS050.TXLS
Výrobce / značka: Hamlin / Littelfuse
Popis produktu FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND
Datasheety: 0TLS050.TXLS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0TLS050.TXLS
Part Number 0TLS050.TXLS Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5422 pcs Datový list 0TLS050.TXLS.pdf
Napìtí - DC 170V Velikost / Rozměry 0.562" Dia x 0.944" L (14.28mm x 23.98mm)
Série POWR-GARD® TLS Doba odezvy Fast
Obal Bulk Paket / krabice Radial Bend Cylinder
Ostatní jména TLS 50A-LS
TLS050.TXLS
TLS050LS
TLS50LS
Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Cartridge Funkce -
Jmenovitá hodnota proudu 50A Třída -
Vypínací schopnost @ jmenovité napětí 100kA schválení CE, UR
Aplikace Telecom
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
0TLS040.TXMB
0TLS040.TXMB
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: FUSE CRTRDGE 40A 170VDC RAD BEND
Na skladě: 3740 pcs
Stažení: 0TLS040.TXMB.pdf
RFQ
0TLS050.T
0TLS050.T
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: FUSE CARTRIDGE 50A 170VDC