7109-CASE
Fluke ElectronicsFluke Electronics
7109-CASE Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 7109-CASE
Výrobce / značka: Fluke Electronics
Popis produktu CARRYING CASE
Datasheety: 7109-CASE.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 116 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 116 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace 7109-CASE
Part Number 7109-CASE Výrobce Fluke Electronics
Popis CARRYING CASE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 116 pcs Datový list 7109-CASE.pdf
Typ Specialized Specifikace -
Série - Ostatní jména 4810267
Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pro použití s ​​/ příbuzné výrobky 6109A, 6109A-P, 7109A, 7109A-P Typ příslušenství Carrying Case
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
Výrobci: Fluke Electronics
Popis: FLUID EXPANSION OVERFLOW KIT
Na skladě: 495 pcs
Stažení: 7109-2080.pdf
RFQ
7109
Výrobci: Bourns, Inc.
Popis: COMMON MODE CHOKE 3MH 2A 2LN TH
Na skladě: 5840 pcs
Stažení: 7109.pdf
RFQ
71090
Výrobci: Wiha
Popis: BIT SET ASSORTED W/CASE 10PC
Na skladě: 4901 pcs
Výrobci: Laird Technologies - Thermal Products
Popis: PELTIER SH14,15,06,L,W4.5
Výrobci: Fluke Electronics
Popis: SINGLE PROBE CLAMP KIT
Na skladě: 658 pcs
7109-RC
7109-RC
Výrobci: Bourns, Inc.
Popis: CMC 2.55MH 2A 2LN TH
Stažení: 7109-RC.pdf
Popis: ADJUSTABLE PROBE HOLDING FIXTURE
Popis: PROBE ACCESS COVER
Popis: TRANSPORT COVER
Výrobci: Wiha
Popis: BIT SET HEX PHILLIPS W/CASE 51PC
Popis: BIT SET ASSORTED W/CASE 11PC
7109-SS
7109-SS
Výrobci: RAF
Popis: THUMB SCREW KNOB #10-32
Stažení: 7109-SS.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety