LDB200-024SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LDB200-024SW Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LDB200-024SW
Výrobce / značka: Excelsys Technologies Ltd.
Popis produktu LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V 8.5A
Datasheety: LDB200-024SW.pdf
  • Zpráva
Specifikace LDB200-024SW
Part Number LDB200-024SW Výrobce Excelsys Technologies Ltd.
Popis LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V 8.5A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4255 pcs Datový list LDB200-024SW.pdf
Hmotnost 2.3 lbs (1kg) Napětí - Výstup 12 ~ 24 V
Napětí - Izolace 3.75kV Napětí - vstup (Min) 90VAC
Napětí - vstup (Max) 305VAC Typ Constant Current, Voltage
topologie AC DC Converter styl koncovky Wire Leads
Velikost / Rozměry 8.78" L x 2.48" W x 1.38" H (223.0mm x 63.0mm x 35.0mm) Série LDB200
hodnocení IP67 Příkon (W) 200W
Ostatní jména 633-1187
LDB200024SW
Provozní teplota -30°C ~ 70°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Funkce OCP, OTP, OVP, SCP Účinnost 92.5%
stmívání - Detailní popis 8.5A 12 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Proud - výstup (Max) 8.5A schválení CE, CSA, cULus, EN