LDB100-024SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LDB100-024SW Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LDB100-024SW
Výrobce / značka: Excelsys Technologies Ltd.
Popis produktu LED DRIVER CC/CV AC/DC 12-24V 4A
Datasheety: 1.LDB100-024SW.pdf2.LDB100-024SW.pdf
  • Zpráva
Specifikace LDB100-024SW
Part Number LDB100-024SW Výrobce Excelsys Technologies Ltd.
Popis LED DRIVER CC/CV AC/DC 12-24V 4A Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5221 pcs Datový list 1.LDB100-024SW.pdf2.LDB100-024SW.pdf
Hmotnost 1.5 lbs (680.4g) Napětí - Výstup 12 ~ 24 V
Napětí - Izolace 3.75kV Napětí - vstup (Min) 90VAC
Napětí - vstup (Max) 305VAC Typ Constant Current, Voltage
topologie AC DC Converter styl koncovky Wire Leads
Velikost / Rozměry 9.09" L x 1.57" W x 1.12" H (231.0mm x 40.0mm x 28.4mm) Série LDB100
hodnocení IP67 Příkon (W) 96W
Ostatní jména 633-1189
LDB100024SW
Provozní teplota -30°C ~ 50°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Funkce OCP, OTP, OVP, SCP Účinnost 90%
stmívání - Detailní popis 4A 12 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Proud - výstup (Max) 4A schválení CE, CSA, cULus, EN