EAST1608BA2
Přehled produktu
Part Number: EAST1608BA2
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED BLUE CLEAR 2SMD
Datasheety: EAST1608BA2.pdf
  • Zpráva
Specifikace EAST1608BA2
Part Number EAST1608BA2 Výrobce Everlight Electronics
Popis LED BLUE CLEAR 2SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 755405 pcs Datový list EAST1608BA2.pdf
Vlnová délka - Peak 468nm Vlnová délka - Dominantní 470nm
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 3.2V Úhel pohledu 100°
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 1.60mm L x 0.80mm W
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Rating 126mcd
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Průhlednost objektivu Clear
Styl Objektiv / Velikost Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm objektiv Color Colorless
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.90mm
Funkce - Detailní popis Blue 470nm LED Indication - Discrete 3.2V 0603 (1608 Metric)
Aktuální - Test 20mA Konfigurace Standard