EAST16084YA2
Přehled produktu
Part Number: EAST16084YA2
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED YELLOW CLEAR 2SMD
Datasheety: EAST16084YA2.pdf
  • Zpráva
Specifikace EAST16084YA2
Part Number EAST16084YA2 Výrobce Everlight Electronics
Popis LED YELLOW CLEAR 2SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 939641 pcs Datový list EAST16084YA2.pdf
Vlnová délka - Peak 591nm Vlnová délka - Dominantní 590nm
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2V Úhel pohledu 120°
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 1.60mm L x 0.80mm W
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Rating 135mcd
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Průhlednost objektivu Clear
Styl Objektiv / Velikost Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.80mm objektiv Color Colorless
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.50mm
Funkce - Detailní popis Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
Aktuální - Test 20mA Konfigurace Standard