EAST16082YA0
Přehled produktu
Part Number: EAST16082YA0
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED YELLOW CLEAR SMD
Datasheety: EAST16082YA0.pdf
  • Zpráva
Specifikace EAST16082YA0
Part Number EAST16082YA0 Výrobce Everlight Electronics
Popis LED YELLOW CLEAR SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 885294 pcs Datový list EAST16082YA0.pdf
Vlnová délka - Peak 591nm Vlnová délka - Dominantní 590nm
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2V Úhel pohledu 120°
Velikost / Rozměry 1.60mm L x 0.80mm W Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Rating 32mcd Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Průhlednost objektivu Clear Styl Objektiv / Velikost Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
objektiv Color Colorless Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 0.25mm Funkce -
Detailní popis Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Aktuální - Test 5mA