EAST1005BA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EAST1005BA0
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED BLUE CLEAR 2SMD
Datasheety: EAST1005BA0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
9000 pcs
  • Zpráva
Specifikace EAST1005BA0
Part Number EAST1005BA0 Výrobce Everlight Electronics
Popis LED BLUE CLEAR 2SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1053331 pcs Datový list EAST1005BA0.pdf
Vlnová délka - Peak 468nm Vlnová délka - Dominantní 471nm
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 3.3V Úhel pohledu 120°
Dodavatel zařízení Package 2-SMD Velikost / Rozměry 1.00mm L x 0.50mm W
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Rating 50mcd
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Průhlednost objektivu Clear
Styl Objektiv / Velikost Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.50mm objektiv Color Colorless
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.45mm
Funkce - Detailní popis Blue 471nm LED Indication - Discrete 3.3V 0402 (1005 Metric)
Aktuální - Test 5mA Konfigurace Standard