EADSS056BA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EADSS056BA2
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu 7SEG DISPLAY 1DIGIT BLU 0.56" CA
Datasheety: EADSS056BA2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2400 pcs
  • Zpráva
Specifikace EADSS056BA2
Part Number EADSS056BA2 Výrobce Everlight Electronics
Popis 7SEG DISPLAY 1DIGIT BLU 0.56" CA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65368 pcs Datový list EADSS056BA2.pdf
Vlnová délka - Peak 468nm Napětí - vpřed (Vf) (typ) 3V
Velikost / Rozměry 0.748" H x 0.492" W x 0.124" D (19.00mm x 12.50mm x 3.15mm) Série -
Ztráta energie (Max) 60mW Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 10-SMD, No Lead Počet znaků 1
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 24mcd
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ displeje 7-Segment Digit / Alpha Velikost 0.56" (14.22mm)
Detailní popis Character LED Display Module Blue 7-Segment 1 Character Common Anode 3V 20mA 0.748" H x 0.492" W x 0.124" D (19.00mm x 12.50mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead Aktuální - Test 20mA