EADDM070RA1
Přehled produktu
Part Number: EADDM070RA1
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED DOT MATRIX RED 5X7 0.5" CRA
Datasheety: EADDM070RA1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
84 pcs
  • Zpráva
Specifikace EADDM070RA1
Part Number EADDM070RA1 Výrobce Everlight Electronics
Popis LED DOT MATRIX RED 5X7 0.5" CRA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 67126 pcs Datový list EADDM070RA1.pdf
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2V Velikost / Rozměry 0.50" L x 0.70" W x 0.24" H (12.70mm x 17.70mm x 6.10mm)
Série - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 17.6mcd Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Rozhraní - Detailní popis Dot Matrix Display Module 5 x 7 Common Anode Row, Common Cathode Column Red 2V 0.50" L x 0.70" W x 0.24" H (12.70mm x 17.70mm x 6.10mm)