EADCF056GA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EADCF056GA2
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
Datasheety: EADCF056GA2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
30 pcs
  • Zpráva
Specifikace EADCF056GA2
Part Number EADCF056GA2 Výrobce Everlight Electronics
Popis THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 60595 pcs Datový list EADCF056GA2.pdf
Vlnová délka - Peak 575nm Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2V
Velikost / Rozměry 0.748" H x 1.984" W x 0.315" D (19.00mm x 50.40mm x 8.00mm) Série -
Ztráta energie (Max) 60mW Obal Tube
Paket / krabice 12-DIP (0.600", 15.24mm) Počet znaků 4
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 6.4mcd
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ displeje 7-Segment Clock Digit / Alpha Velikost 0.56" (14.22mm)
Detailní popis Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment Clock 4 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 1.984" W x 0.315" D (19.00mm x 50.40mm x 8.00mm) 12-DIP (0.600", 15.24mm) Aktuální - Test 20mA