32-1/R5C-AQSC
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 32-1/R5C-AQSC
Výrobce / značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED RED CLEAR POWER LED T/H
Datasheety: 32-1/R5C-AQSC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1020 pcs
  • Zpráva
Specifikace 32-1/R5C-AQSC
Part Number 32-1/R5C-AQSC Výrobce Everlight Electronics
Popis LED RED CLEAR POWER LED T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 306731 pcs Datový list 32-1/R5C-AQSC.pdf
Vlnová délka - Peak 632nm Vlnová délka - Dominantní 624nm
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2.6V Úhel pohledu 130°
Dodavatel zařízení Package POWER LED Velikost / Rozměry 7.62mm L x 7.62mm W
Série - Obal Tube
Paket / krabice 4-DIP (0.200", 5.08mm) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating -
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Průhlednost objektivu Clear
Styl Objektiv / Velikost Square with Flat Top, 7.62mm objektiv Color Colorless
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 4.80mm
Funkce - Detailní popis Red 624nm LED Indication - Discrete 2.6V 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Aktuální - Test 70mA Konfigurace Standard
Barva Red
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
Výrobci: Aries Electronics, Inc.
Popis: CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
Na skladě: 8537 pcs
Stažení: 32-1508-30.pdf
RFQ