XT2502000A
Essentra ComponentsEssentra Components
XT2502000A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: XT2502000A
Výrobce / značka: Essentra Components
Popis produktu BARBED FASTENER 2.130" NYLON BLK
Datasheety: XT2502000A.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace XT2502000A
Part Number XT2502000A Výrobce Essentra Components
Popis BARBED FASTENER 2.130" NYLON BLK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 386650 pcs Datový list XT2502000A.pdf
Typ Barbed Fastener Série XT
Rivet Délka 2.130" (54.10mm) Rivet Průměr -
Ostatní jména RPC2938
XT2502000A-ND
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál Nylon Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Průměr otvoru 0.250" (6.35mm) 1/4"
hlava Výška 0.100" (2.54mm) Průměr hlavy 0.701" (17.81mm)
Grip Range 0.062" ~ 2.000" (1.57mm ~ 50.80mm) 1/16" ~ 2" Funkce -
Detailní popis Barbed Fastener 0.062" ~ 2.000" (1.57mm ~ 50.80mm) 1/16" ~ 2" Grip Range Nylon Barva Black