PPR-5080B
Essentra ComponentsEssentra Components
PPR-5080B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PPR-5080B
Výrobce / značka: Essentra Components
Popis produktu RIVET PUSH 0.320" NYLON BLACK
Datasheety: PPR-5080B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace PPR-5080B
Part Number PPR-5080B Výrobce Essentra Components
Popis RIVET PUSH 0.320" NYLON BLACK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 353386 pcs Datový list PPR-5080B.pdf
Typ Push Rivet Série PPR
Rivet Délka 0.320" (8.13mm) Rivet Průměr -
Ostatní jména 61100059
PPR-5080B-ND
PPR5080B
RPC3169
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Materiál Nylon Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Průměr otvoru 0.201" (5.11mm)
hlava Výška 0.110" (2.79mm) Průměr hlavy 0.370" (9.40mm)
Grip Range 0.200" ~ 0.240" (5.08mm ~ 6.10mm) Funkce -
Detailní popis Push Rivet 0.200" ~ 0.240" (5.08mm ~ 6.10mm) Grip Range Nylon Barva Black
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PPR-8515B
PPR-8515B
Výrobci: Essentra Components
Popis: RIVET PUSH NYLON BLACK
Na skladě: 121081 pcs
Stažení:
RFQ
Výrobci: Essentra Components
Popis: RIVET PUSH 0.200" NYLON BLACK
Na skladě: 371964 pcs
Stažení: PPR-4050B.pdf
RFQ
PPR-9
PPR-9
Popis: RIVET PUSH 0.366" NYLON NATURAL
Stažení: PPR-9.pdf
Popis: RIVET PUSH 0.240" NYLON BLACK
Stažení: PPR-5060B.pdf
PPR-5B
PPR-5B
Popis: RIVET PUSH 0.421" NYLON BLACK