LCBS-14-HT
Essentra ComponentsEssentra Components
LCBS-14-HT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LCBS-14-HT
Výrobce / značka: Essentra Components
Popis produktu BRD SPT SNAP LOCK NYLON 7/8"
Datasheety: LCBS-14-HT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LCBS-14-HT
Part Number LCBS-14-HT Výrobce Essentra Components
Popis BRD SPT SNAP LOCK NYLON 7/8" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 116482 pcs Datový list LCBS-14-HT.pdf
Podpora Tloušťka Panel 0.062" (1.57mm) 1/16" Podpora Průměr otvoru 0.157" (3.99mm)
Série LCBS-HT Ostatní jména LCBS-14-HT-ND
RP880
Typ montáže Snap Lock Montáž Tloušťka desky 0.055" ~ 0.080" (1.40mm ~ 2.03mm)
Montážní otvor průměr 0.187" (4.75mm) 3/16" Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál Nylon Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Délka - Celkově 1.602" (40.70mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
holding Type Snap Lock Funkce High Temperature, Winged
Detailní popis Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.875" (22.23mm) 7/8" Mezi Board Výška 0.875" (22.23mm) 7/8"