CBTS055A
Essentra ComponentsEssentra Components
CBTS055A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CBTS055A
Výrobce / značka: Essentra Components
Popis produktu HEX STANDOFF M3 NYLON 12MM
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace CBTS055A
Part Number CBTS055A Výrobce Essentra Components
Popis HEX STANDOFF M3 NYLON 12MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5799 pcs Datový list
Hmotnost - Typ Hex Standoff
Závit / nepohnut Threaded Série CBTS
Šroub, velikost závitu M3 pokovování -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál Nylon
Délka - Celkově 0.472" (12.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
rod Female, Female Funkce -
Průměr - Venku 0.217" (5.50mm) Hex Průměr - Inside -
Detailní popis Hex Standoff Threaded M3 Nylon 0.472" (12.00mm) Natural Barva Natural
Mezi Board Výška 0.472" (12.00mm)