BFSA015A
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BFSA015A
Výrobce / značka: Essentra Components
Popis produktu PUSH FIT BUMPER: COMPATIBLE HOLE
Datasheety: BFSA015A.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BFSA015A
Part Number BFSA015A Výrobce Essentra Components
Popis PUSH FIT BUMPER: COMPATIBLE HOLE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 410331 pcs Datový list BFSA015A.pdf
Typ Bumper Tloušťka 0.250" (6.35mm) 1/4"
Velikost / Rozměry 0.500" Dia (12.70mm) Tvar Cylindrical, Tapered
Série * Ostatní jména RPC5631
Typ montáže Push In Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Materiál Polyethylene Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tvrdost -
Formulář - Detailní popis Bumper Cylindrical, Tapered 0.500" Dia (12.70mm) Polyethylene Black
Barva Black
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
BFSA035A
BFSA035A
Výrobci: Essentra Components
Popis: PUSH FIT BUMPER: COMPATIBLE HOLE
Na skladě: 449298 pcs
Stažení: BFSA035A.pdf
RFQ
BFS60-24
BFS60-24
Výrobci: ICCNexergy (Inventus Power)
Popis: AC/DC CONVERTER 24V 60W
Na skladě: 5707 pcs
Stažení: BFS60-24.pdf
RFQ
Výrobci: N/A
Popis: TRANS RF NPN 15V 9GHZ SOT323
Stažení:
BFSA100A
BFSA100A
Výrobci: Essentra Components
Stažení: BFSA100A.pdf
BFSA080A
BFSA080A
Popis: PUSH FIT BUMPER: 6.6 MM (0.26 IN
Stažení: BFSA080A.pdf
Výrobci: N/A
Popis: TRANS NPN 70MA 15V 9GHZ SOT323