PVM-10V121MF60E-R2
Elna AmericaElna America
PVM-10V121MF60E-R2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PVM-10V121MF60E-R2
Výrobce / značka: Elna America
Popis produktu CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD
Datasheety: PVM-10V121MF60E-R2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace PVM-10V121MF60E-R2
Part Number PVM-10V121MF60E-R2 Výrobce Elna America
Popis CAP ALUM POLY 120UF 20% 10V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 96946 pcs Datový list PVM-10V121MF60E-R2.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série PVM
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.53A @ 100kHz hodnocení -
Obal Original-Reel® Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 604-1192-6 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 1.25 Ohms Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 25 mOhm Detailní popis 120µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 25 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 120µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PVM-16V101MG70E-R2
PVM-16V101MG70E-R2
Výrobci: Elna America
Popis: CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Na skladě: 102329 pcs
Stažení: PVM-16V101MG70E-R2.pdf
RFQ
PVM-12
PVM-12
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE CARTRIDGE 12A 600VDC
Na skladě: 3880 pcs
Stažení: PVM-12.pdf
RFQ
PVM-15
PVM-15
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE CARTRIDGE 15A 600VDC