ET80K047
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ET80K047 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ET80K047
Výrobce / značka: EasyBraid Co.
Popis produktu KNIFE 4.70MM
Datasheety: ET80K047.pdf
  • Zpráva
Specifikace ET80K047
Part Number ET80K047 Výrobce EasyBraid Co.
Popis KNIFE 4.70MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5350 pcs Datový list ET80K047.pdf
Šířka 0.187" (4.75mm) Tip - Type Soldering
Tip - Shape Knife Tip - Velikost čipu -
Teplotní rozsah 778°F ~ 887°F (420°C ~ 475°C) Série ET
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Délka 0.512" (13.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.079" (2.00mm)