ET70CH032
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ET70CH032 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ET70CH032
Výrobce / značka: EasyBraid Co.
Popis produktu CHISEL 30 3.20MM
Datasheety: ET70CH032.pdf
  • Zpráva
Specifikace ET70CH032
Part Number ET70CH032 Výrobce EasyBraid Co.
Popis CHISEL 30 3.20MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5913 pcs Datový list ET70CH032.pdf
Šířka 0.130" (3.30mm) Tip - Type Soldering
Tip - Shape Chisel 30° Tip - Velikost čipu -
Teplotní rozsah 662°F ~ 748°F (350°C ~ 398°C) Série ET
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Délka 0.315" (8.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.020" (0.50mm)