ES60WV031
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES60WV031 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ES60WV031
Výrobce / značka: EasyBraid Co.
Popis produktu HOOF W/DENT 60 3.10MM
Datasheety: ES60WV031.pdf
  • Zpráva
Specifikace ES60WV031
Part Number ES60WV031 Výrobce EasyBraid Co.
Popis HOOF W/DENT 60 3.10MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5135 pcs Datový list ES60WV031.pdf
Šířka 0.120" (3.05mm) Tip - Type Soldering
Tip - Shape Hoof, Dent 60° Tip - Velikost čipu -
Teplotní rozsah 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) Série ES
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Délka 0.645" (16.41mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.130" (3.30mm)