ES60CH006
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES60CH006 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ES60CH006
Výrobce / značka: EasyBraid Co.
Popis produktu CHISEL 30DEG .6MM
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace ES60CH006
Part Number ES60CH006 Výrobce EasyBraid Co.
Popis CHISEL 30DEG .6MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5205 pcs Datový list
Šířka 0.024" (0.60mm) Tip - Type Soldering
Tip - Shape Chisel 30° Tip - Velikost čipu -
Teplotní rozsah 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) Série ES
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Délka 0.510" (12.95mm)