ES60BV011
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES60BV011 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ES60BV011
Výrobce / značka: EasyBraid Co.
Popis produktu BEVEL 1.10MM
Datasheety: ES60BV011.pdf
  • Zpráva
Specifikace ES60BV011
Part Number ES60BV011 Výrobce EasyBraid Co.
Popis BEVEL 1.10MM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5554 pcs Datový list ES60BV011.pdf
Šířka 0.039" (1.00mm) Tip - Type Soldering
Tip - Shape Bevel 60° Tip - Velikost čipu -
Teplotní rozsah 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) Série ES
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Délka 0.530" (13.46mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.047" (1.19mm)