080026ID
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
080026ID Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 080026ID
Výrobce / značka: EasyBraid Co.
Popis produktu FUME ABSORBER MOBILE UNIT 230V
Datasheety: 080026ID.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 23 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 23 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace 080026ID
Part Number 080026ID Výrobce EasyBraid Co.
Popis FUME ABSORBER MOBILE UNIT 230V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23 pcs Datový list 080026ID.pdf
Napětí - Vstup 230V Typ Mobile Unit
Série 200i Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Zahrnuje Filter, Hose, Pre-Filter Funkce -
Detailní popis 230V Mobile Unit Soldering/Desoldering Fume, Smoke Extraction Unit
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
Výrobci: Phoenix Contact
Popis: LABEL ROLL
Na skladě: 1397 pcs
Stažení: 0800238.pdf
RFQ
Výrobci: Phoenix Contact
Popis: CONN ACC MARKER STRIP PREPRINT
Na skladě: 5985 pcs
Stažení: 0800268.pdf
RFQ
Popis: SHRINK SLEEVE 1 - 3.2MM WHITE
Na skladě: 768 pcs
Popis: LABEL ID/RATINGS 0.59"X0.35" YLL
Popis: 120 SECTION ZACK MARKER STRIP
080026D
080026D
Výrobci: EasyBraid Co.
Popis: FUME ABSORBER MOBILE UNIT 230V
Na skladě: 27 pcs
Stažení: 080026D.pdf
Popis: LABEL ROLL
Popis: SHRINK SLEEVE 1.6 - 4.8MM WHITE
Na skladě: 799 pcs
Popis: LABEL ROLL WHITE UNLABELED
Popis: ZACK STRIP FLAT 100SECT 1-100
Popis: SHRINK SLEEVE 0.8 - 2.4MM WHITE
Na skladě: 551 pcs
Popis: LABEL ID/RATINGS 0.98"X0.31" YLL
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety