B82432T1122K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82432T1122K000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 1.2A 100 MOHM
Datasheety: B82432T1122K000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B82432T1122K000
Part Number B82432T1122K000 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 1.2UH 1.2A 100 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 174181 pcs Datový list B82432T1122K000.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 (4532 Metric) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série SIMID
hodnocení AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD, J-Lead
Ostatní jména B82432T1122K
B82432T1122K-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnost 1.2µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 100MHz Detailní popis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 100 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.2A