B82422T1122J000
EPCOSEPCOS
B82422T1122J000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82422T1122J000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 390MA 700 MOHM
Datasheety: B82422T1122J000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B82422T1122J000
Part Number B82422T1122J000 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 1.2UH 390MA 700 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 320715 pcs Datový list B82422T1122J000.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1210 (3225 Metric) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Unshielded Série SIMID
hodnocení AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD, J-Lead
Ostatní jména B82422T1122J
B82422T1122J-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnost 1.2µH Výška - Sedící (Max) 0.083" (2.10mm)
Frekvence - Self Resonant 250MHz Detailní popis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 700 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 390mA