B82144F2103K
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B82144F2103K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82144F2103K
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 10UH 2.45A 120 MOHM TH
Datasheety: B82144F2103K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B82144F2103K
Part Number B82144F2103K Výrobce EPCOS (TDK)
Popis FIXED IND 10UH 2.45A 120 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 246487 pcs Datový list B82144F2103K.pdf
Napětí - Rozdělení Axial Používání Unshielded
Typ Wirewound Velikost / Rozměry 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm)
Série LBC Stav RoHS Tape & Reel (TR)
hodnocení - Polarizace Axial
Ostatní jména 495-6780-2
B82144F2103K000
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Výrobní číslo výrobce B82144F2103K
Výška - Sedící (Max) - hardware Type 10µH
Frekvence - Test 22MHz Frekvence - Self Resonant 120 mOhm Max
Rozšířený popis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.45A 120 mOhm Max Axial ESR (Equivalent Resistance Series) ±10%
Průměr - Rameno 40 @ 252kHz Popis FIXED IND 10UH 2.45A 120 MOHM TH
Zpoždění 1MHz DC Resistance (DCR) 2.85A
Jmenovitá hodnota proudu 2.45A Proud - Saturace Ferrite