B82141B1333K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82141B1333K
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 33UH 300MA 1.12 OHM TH
Datasheety: B82141B1333K.pdf
  • Zpráva
Specifikace B82141B1333K
Part Number B82141B1333K Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 33UH 300MA 1.12 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4960 pcs Datový list B82141B1333K.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.118" Dia (3.00mm)
stínění Unshielded Série SBC
hodnocení - Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Ostatní jména B82141B1333K000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 2.52MHz indukčnost 33µH
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) Frekvence - Self Resonant 10MHz
Detailní popis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 1.12 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.12 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 300mA Proud - Saturace -