B82141B1182K9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82141B1182K9
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1.8UH 660MA 230 MOHM
Datasheety: B82141B1182K9.pdf
  • Zpráva
Specifikace B82141B1182K9
Part Number B82141B1182K9 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 1.8UH 660MA 230 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5730 pcs Datový list B82141B1182K9.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.118" Dia (3.00mm)
stínění Unshielded Série SBC
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial
Ostatní jména B82141B1182K 9
B82141B1182K009
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz indukčnost 1.8µH
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) Frekvence - Self Resonant 145MHz
Detailní popis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 230 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 660mA Proud - Saturace -