B82141A1682K009
EPCOSEPCOS
B82141A1682K009 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82141A1682K009
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 480MA 430 MOHM
Datasheety: B82141A1682K009.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B82141A1682K009
Part Number B82141A1682K009 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 6.8UH 480MA 430 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 330789 pcs Datový list B82141A1682K009.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
stínění Unshielded Série SBC
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Axial
Ostatní jména B82141A1682K 9
B82141A1682K9
B82141A1682K9-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnost 6.8µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 40MHz Detailní popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 430 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 480mA