B78148T1102K
Přehled produktu
Part Number: B78148T1102K
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1UH 630MA 250 MOHM TH
Datasheety: B78148T1102K.pdf
  • Zpráva
Specifikace B78148T1102K
Part Number B78148T1102K Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 1UH 630MA 250 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6027 pcs Datový list B78148T1102K.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.130" Dia (3.30mm)
stínění Unshielded Série MCC
hodnocení - Q @ Freq 35 @ 25.2MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Ostatní jména B78148T1102K000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 25.2MHz indukčnost 1µH
Výška - Sedící (Max) 0.386" (9.80mm) Frekvence - Self Resonant 180MHz
Detailní popis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 630mA 250 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 630mA Proud - Saturace -