B78148E1682K009
Přehled produktu
Part Number: B78148E1682K009
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 2.45A 105 MOHM
Datasheety: B78148E1682K009.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace B78148E1682K009
Part Number B78148E1682K009 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 6.8UH 2.45A 105 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 356935 pcs Datový list B78148E1682K009.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
stínění Unshielded Série BC
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 1MHz
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Axial
Ostatní jména B78148E1682K 9 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 1MHz
indukčnost 6.8µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 25MHz Funkce -
Detailní popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.45A 105 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 105 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 2.45A Proud - Saturace 2.3A