B78108T1682K009
Přehled produktu
Part Number: B78108T1682K009
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM
Datasheety: B78108T1682K009.pdf
  • Zpráva
Specifikace B78108T1682K009
Part Number B78108T1682K009 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5008 pcs Datový list B78108T1682K009.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
stínění Unshielded Série MCC
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Axial
Ostatní jména B78108T1682K 9
B78108T1682K 9
B78108T1682K9
B78108T1682K9-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz indukčnost 6.8µH
Výška - Sedící (Max) - Frekvence - Self Resonant 70MHz
Detailní popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.45 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.45 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 250mA Proud - Saturace -