B78108T1122K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B78108T1122K000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 610MA 250 MOHM
Datasheety: B78108T1122K000.pdf
  • Zpráva
Specifikace B78108T1122K000
Part Number B78108T1122K000 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 1.2UH 610MA 250 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5931 pcs Datový list B78108T1122K000.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
stínění Unshielded Série MCC
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména B78108T1122K
B78108T1122K-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz indukčnost 1.2µH
Výška - Sedící (Max) - Frekvence - Self Resonant 170MHz
Detailní popis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 610mA 250 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 610mA Proud - Saturace -